Září 2023

Září je za námi!

Celý měsíc jsme se seznamovali s novými kamarády, paními učitelkami, ale také s prostředím školky a režimem naší třídy. Hodně jsme si hráli, objevovali jsme nové hračky, pomůcky v centrech aktivit a také nechyběly společné hry. Společnými silami jsme tvořili třídní pravidla, pro lepší a příjemnější soužití na naší třídě.

Celý měsíc nám počasí přálo, proto jsme každé dopoledne strávili na naší zahradě, kde jsme si hráli na pískovišti, jezdili na skluzavkách, řádili na odrážedlech a koloběžkách, …

Také jsme chodili na procházky po okolí MŠ. S předškoláky jsme vyrazili na odpolední minivýlet na Landek, kde děti prozkoumaly každý kout, jen jsme teda neměli štěstí na otevřené akvárium, ale to nám vůbec nevadilo, i tak tam bylo mnoho k vidění… Děti nejvíc zaujaly veverky a také jsme jim přispěli nějakou tu korunku na péči a stravu. Svačinka v přírodě má fakt něco do sebe. A počasí? To nám vyšlo parádně.

Září bylo velmi povedené, plné energie, zážitků a dojmů.