Distanční výuka

Distanční výuka od 1. 3. do 21. 3. 2021

Dětem jsme odevzdali pracovní lisy, které byly vytvořeny v souladu s RVP PV. Ke každému pracovnímu listu mají děti dva až tři další úkoly, které jim rodiče čtou a následně spolu plní. Úkoly jsou zaměřené jak na rozvoj zraku, řeči, předmatematické dovednosti, tak na logické myšlen, jemnou i hrubou motoriku, atp.

Distanční výuka – odkaz na seznam aktivit

Každý týden budou v této sekci „Distanční výuka“ doplňovány další nadstandardní činnosti pro děti, které můžete s dětmi vypracovat. Bude se jednat o pokusy, pohybové činnosti, výtvarné činnosti, čtení s porozuměním, obrázkové čtení, aj.

Děkujeme za spolupráci a doufáme v brzkou shledanou.

Kolektiv MŠ

NADSTANDARDNÍ AKTIVITY

Budeme rádi, když s námi budete sdílet zážitky z aktivit.

ŠUPLÍK PLNÝ AKTIVIT – zásobník aktivit, které hravě zvládnete i doma.
VYNÁŠENÍ MORENY A VÍTÁNÍ JARA – píseň s doplňkovými aktivitami – pokud vám noty nic neříkají, budeme rádi, když se text písně naučíte alespoň jako básničku, my už si s tím dále poradíme, až se setkáme. 🙂
AKTIVITY NA DOMA – co takhle tyhle aktivity zvládnout za jeden jediný den? Dá se to? Troufám si říct, že ano. Pokuste se mou domněnku potvrdit.