ZAHRADNÍ DUHOVÁ SLAVNOST + PASOVÁNÍ PŘEDŠKOLÁKŮ 2023

ZAHRADNÍ DUHOVÁ SLAVNOST + PASOVÁNÍ PŘEDŠKOLÁKŮ 2023

Jako tradičně proběhla 15. 6. 2023 poslední akce MŠ, a to Zahradní duhová slavnost spojena s pasováním předškoláků. Byla zahájena úvodním slovem paní ředitelky a pana starosty Moravské Ostravy a Přívozu Petra Veselky… Předškoláci zazpívali písničku, zarecitovali básničku a zatancovali. A nastal čas pasovat naše předškoláky na školáky. Na závěr proběhl poslední taneček pedagogů s předškoláky. Po slavnostním programu byl pro děti připraven pěnový park, který si děti užily, pěna se držela ještě následující den. 😊 Na závěr, abychom stvrdili název zahradní duhová slavnost – lítaly barvy na rodiče a děti při společném běhu. Tento den jsme si všichni zaměstnanci školky moc užili a pevně věříme, že i VY všichni, kteří jste se této akce zúčastnili a budete na ni ještě chvíli vzpomínat. 😊 Děkujeme všem, co dorazili. 😊