VÍTÁME TĚ VE ŠKOLCE – Září 2023

Tak a září je za námi! …a že to teda uteklo!

Celý měsíc se nesl v duchu seznamování s novými kamarády, paními učitelkami, ale také se školkou a režimem naší třídy. Hodně jsme si hráli, objevovali jsme nové hračky a pomůcky v centrech aktivit. Nechyběly společné hry a dokonce ani náš malý – velký orchestr! Společnými silami jsme tvořili třídní pravidla, pro lepší a příjemnější soužití na naší třídě.

Celý měsíc nám počasí přálo, proto jsme snad každičký den byli na naší zahradě, kde jsme si hráli na pískovišti, jezdili na skluzavkách, řádili na odrážedlech a koloběžkách!

Také  jsme chodili na procházky po okolí MŠ, ale také do nedalekého parku nebo jsme podnikli 1. jízdu MHD, sice v menším počtu než je u nás zvykem, ale někde se začít musí 🙂 .

Září hodnotíme jako velmi povedené, plné energie, zážitků a dojmů a už teď se nemůžeme dočkat, co nám přinesou další dny..týdny a měsíce 🙂