TÉMA Hmyz v trávě

Tento týden jsme se věnovali hmyzu, který můžeme najít v trávě. Na obrázcích jsme si ukázali a popsali jak takový hmyz vypadá. Pod lupou jsme prozkoumali berušku, mravence a pavouka, vyrobili jsme si mravence, poskládali housenku z PET víček, hledali hmyz ve sklenici (naštěstí jen v té papírové ) 😊 a také řádně spočítali, aby nám nějaký ten brouček neutekl, přiřazovali stíny, z plastelíny dělali kuličky, navlékali korále, skládali obrázky z geometrických tvarů, stavěli kostky a spoustu dalších činností 😊 Sluníčko nám přálo a tak jsme vyrazili také na procházku.

V pondělí jsme přivítali nového kamaráda. Děti ho přijaly bez problémů mezi sebe 😊 Chceme, aby se u nás cítil co nejlépe, stejně jako ostatní děti 🙂