Rodičovský klubík Únor

Rodičovský klubík Únor

Rodičovský klubík, shrnutí za měsícem Únor: Tento měsíc jsme s dětmi a rodiči pracovali každý týden jiné téma: první týden v únoru jsme pokračovali v aktivitách Pocity v nás🙁🙂kreslili jsme obličej kamaráda a v pohybu jsme si prošli překážkovou dráhu, druhý týden nás čekal Masopust🤡, kde jsme si vyrobili masopustní masku🎭 a vytvořili jsme si balonky🎈, které jsme ozdobili pomocí prsových barev. V manipulativech jsme si vymodelovali a ozdobili koláč🥧. Třetí týden jsme se s klubíkem seznamili s naší školní zahradou,kde jsme strávili slunečné dopoledne🌤. Čtvrtý týden jsme měly téma Co léta✈️, jezdí🚗, pluje🚢. Tento týden jsme si vytvořili semafor🚦, v pohybu jsme si zahráli na rušnou křižovatku kde děti rozeznávali barvy semaforu. Koncem posledního týdne v únoru jsme odletěli do dalekých krajin Afriky a vyrobili jsme si barevný africký nahrdelník. Děti si taky vyzkoušeli přenést košík na hlavě přes překážkovou dráhu.
Budeme se těšit na další návštěvy každý čtvrtek od 9:00 hodin. 🦒