Návštěva domova seniorů

Návštěva domova seniorů

Ve čtvrtek 30. 3.  jsme se mladšími dětmi vydali navštívit domov seniorů! ❤️ Děti už od rána byly netrpělivé a natěšené na plánovanou návštěvu babiček a dědečků. samozřejmě se také těšily na jízdu trolejbusem. Čekala nás kratší procházka na určené místo, ale vše jsme zvládli hravě!
Děti byly naprosto skvěle a jsem hrdá na ně s jakou lehkostí, úsměvem a skvělou náladou celé dopoledne zvládly.
A jak naše návštěva probíhala? Nechyběly písničky, tanečky, básničky a společné tvoření! Děti si pro babičky a dědečky z domova připravily drobné dárečky, které jim osobně předaly. 🌷🌹 Děti za odměnu také dostaly menší dáreček v podobě dobrůtek.
Cesta zpět byla už poněkud náročnější, ale byli jsme motivováni skvělým obědem, který na nás ve školce čekal! 
Děkujeme za krásně strávené dopoledne! Budeme se těšit zase příště.