Plavecký výcvik

PLAVECKÝ VÝCVIK

Bazén Mexiko, Hladnovská 259/128, Ostrava – Muglinov, 71200

4. 4. – 13. 6. 2022

Podařilo se mi zajistit plavecký výcvik pro vaše děti na bazénu Mexiko – Muglinov, cena, včetně autobusu, který bude děti vyzvedávat i vysazovat přímo u školky

1900,- Kč za 10 lekcí.

Omlouvám se za zrychlený režim informací, organizátor na nás zapomněl a informace zaslal až nyní…….

Prosím o rychlou reakci, zda vaše dítě plavecký výcvik využije, pokud ano, vyplňte přihlášku a odevzdejte na své třídě.

Platbu budeme přijímat do 4. 4. 2022, pokud se individuálně nedohodneme jinak.

Bazén je součástí sportovního klubu SPORT MEXIKO a připravili pro vás následující akci:

Každé dítě přihlášené v klubu SPORT MEXIKO dostane slevu 300Kč z celkové ceny = cena kurzu 1 600,- jediné, co musíte udělat, je vyplnit přihlášku do klubu na jeden rok a je zcela zdarma. Pokud budete chtít využít, přihlaste se u mě o přihlášku.

Děkuji za pochopení Karnovská Jarmila, ředitelka školy