Září 2021 – Vítáme vás u Žiraf

Září 2021 – Vítáme vás u Žiraf

Září,

to je měsíc plný nových začátků. Pro mnohé z nás nový mezník, něco jako Nový rok. No a taky, že jo.

Přivítali jsme nové děti, museli jsme formulovat nová pravidla třídy, pracovat na interpersonálních vztazích ve třídě. Na první měsíc až moc nových věcí.

Ve třídě jsme se seznámili s maňásky Hubertem, Julií a medvědem Calebem. Děti se vždy těší na jejich návštěvu → učili jsme se podat ruku při přivítání, udržet oční kontakt, dodržovat pravidla slušného chování. A už nám to celkem jde, protože na nás dohlíží paní učitelka Anička, asistentka Silva a Erika, tak to jde hned snáz. Rádi si také zahrajeme na detektivy žádoucího chování, kdy se upozorníme, když se nám úplně nedaří pravidla dodržet.

Uvidíme, co nám přinese říjen. 🙂