Uspávání broučků 11. 11. 2021

Uspávání broučků 11. 11. 2021

A máme uspáno.

Odpoledne jsme se sešli na zahradě školky, kde jsme se nejprve ohřáli teplým čajem, protože už bylo chladno a počkali, až budeme celá parta.
Poté nám Světluška Julie nechala vzkaz, ze nás seznámí se všemi kamarády, s kterými se setkává v lese. Pro to jsme museli projít broučkovou stezkou, kde jsme se dozvěděli, z čeho se vylíhne můra, nebo co jí taková sova. S rodiči jsme museli zapisovat do tabulky správné odpovědi, aby nám vyšla tabulka, kde se všechny zvířátka setkávají = V TAJEMNÉM LESE.

U každého úkolu byla také krátká pohybová aktivita, abychom nezmrzli a trošku rozproudili krev.

Když jsme měli stezku za sebou, zapli jsme lampiony a vydali se na lampionový průvod.

Pak jsme se vrátili zpět na zahradu, kde nás čekal brouček, který měl nachystaný pelíšek pro broučky a nám už nezbývalo nic jiného, než jim popřát dobrou noc. 🙂

Nakonec jsme rodičům zazpívali písničky a zarecitovali básničky, co jsme se zatím naučili → takový předvoj před vánočníma besídkama.

Děkuji všem za hojnou účast, sešlo se nás opravdu hodně🙂

Radost samozřejmě udělali i absolventi školky, kteří se přišli ukázat a my jsme moc rádi, že nám zachovávají přízeň i teď, ve školních letech🙂❤️ ale poděkování patří i všem rodičům a dětem, kteří se i přes chladné počasí zúčastnili a strávili s námi hezké čtvrteční odpoledne ❤️❤️❤️