Květen 2023

Květen patřil RODINĚ A POVOLÁNÍ.
Děti přinesly své rodinné fotografie, které jsme si společně prohlédli, zaměřili jsme se na členy rodiny a vazby mezi nimi. Naše maminky měly svátek, proto jsem pro ně vytvořili dárečky v podobě rámečku s fotkou, srdce vyzdobené krepovým papírem a nakonec s láskou pečené  kakaové a kokosové sušenky. Doufáme, že maminkám udělaly dárečky radost.

Společně jsme diskutovali na téma POVOLÁNÍ – PRÁCE, proč chodíme do práce? Čím chceš byt až vyrosteš? Jakou práci dělá tvá maminka a tatínek? Děti měly možnost vyzkoušet si některá z povolání například jsme si zahráli na návrháře a navrhli vlastní letní obuv, jako správní pekaři a cukráři upekli muffiny. Stavěli jsme domy, jak z kostek, tak z písku 🙂 a spoustu dalších zábavných aktivit související s povoláním.

Jako každý měsíc nechyběla oslava narozenin, kterou jsme si moc užili.

Opět musíme poděkovat rodičům za skvělou spolupráci při zapojování se do ranních aktivit, je vás čím dal, tím víc a pozorovat vás při plnění aktivit nám dělá velkou radost. 🙂