KARNEVAL 22. 2. 2022 – LESNÍ KRÁLOVSTVÍ

V úterý 22. 2. 2022 proběhl ve školce karneval na téma Lesní království. Karneval jsme zahájili módní přehlídkou kostýmů, a že bylo na co se dívat 🙂 . Na karneval přiletěly berušky, včelky, přitančily víly, přišla lesní zvířátka, nechyběl ani myslivec, lesní jahůdky, muchomůrky…. Poté měly děti připraveny činnosti jako balancování s míčkem, skládání puzzle, hod obručemi, nechyběla cesta lesem, která děti bavila nejvíc 🙂 . Nechyběla ani diskotéka, kde se děti vyřádily a předvedly taneční dovednosti, konfety a samozřejmostí byly nafukovací balónky, se kterými jsme si užili spoustu legrace. K dispozici byl i fotokoutek – zvířátka. Na závěr každý dostal diplom za karnevalovou masku. Dnešní den si užily nejen děti, ale i celý pedagogický sbor. Za přípravu dopoledního programu děkujeme paní učitelce Denisce.