Červen 2021

Červen 2021

V červnu jsme stále pokračovali v dopravě a téma jsme završili Námořnickou stezkou na zahradě, kdy jsme lovili tajemný poklad a hledali jednotlivé dílky mapy. A hádejte, jak to dopadlo? Podařilo se nám najít všechny dílky mapy? No, myslím, že už nás znáte velice dobře na to, abyste věděli, že jsme samozřejmě všechny dílky mapy našli a podělili jsme se i o poklad, který byl ukrytý ve stromě. 🙂

Když byl všechen poklad nalezen, šli jsme posílat náš vzkaz třídy Žirafy, zavřený v lahvi, na řeku Ostravici a ještě lodičky, které jsme si vyrobili v centru aktivit Dílna. Byli jsme hodně opatrní, abychom, místo lodiček, neplavali my, ale povedlo se nám to na jedničku a plavaly opravdu jen lodičky a lahev. 🙂

No a úplně bychom zapomněli na to, že úplným završením nebyla stezka, ani procházka k Ostravici, ale návštěva dopravního hřiště, kdy děti uplatňovaly své vědomosti, dovednosti a schopnosti v praxi. 🙂

A to už jsme došli na úplný konec měsíce, s dětmi jsme se rozloučili nanuky, které jsme si dali v horkém letním dni, teď už nám nezbývá nic jiného než předškolákům popřát šťastný vstup do základní školy a s těmi mladšími zase v září ahoooooj… :)))