Canisterapie s Eddiem

Canisterapie s Eddiem

Ve čtvrtek jsme měli moc milou návštěvu. Pejsek Eddie se svou paničkou Maruškou navštívil v dopoledních hodinách třídu Lvíčata. Po seznámení s Eddiem a Maruškou, proběhla ukázka různých druhů obojků, vodítek a náhubků. Děti si poté mohly vyzkoušet zapínání takového obojku přímo v praxi. Během povídání Eddie seděl u dětí, bylo na něm vidět jak si hlazení a mazlení dětí užívá. 🙂 Děti byly z Eddieho nadšené. Za každou splněnou aktivitu byl odměněn potleskem a pamlskem. Děti se zapojily do všech aktivit: např. postavily Eddiemu ,,komín“ s pamlsky, schovávaly pamlsky pod gumové košíčky( u této aktivity si děti procvičily jemnou motoriku- pamlsky braly z krabičky pinzetou), u aktivity s čichovým kobercem z PET víček si děti procvičily základní barvy a počty…… Poté děti házely kostkou, kde každý počet znaků představoval úkol pro Eddieho. Nechybělo hlazení, mazlení a společná fotka s Eddiem. Dopoledne jsme si všichni užili a už se těšíme na pravidelnou spolupráci od září s Eddiem a jeho paničkou Maruškou na třídě Lvíčata. JEŠTĚ JEDNOU MOC DĚKUJEME ZA ÚŽASNÉ DOPOLEDNE!