Březen 2023

Měsíc březen patřil tématu MOJE TĚLO, MOJE ZDRAVÍ, kdy se děti seznámily s lidským tělem – kosti, svaly, vnitřní orgány a lidské smysly. Dále jsme se zaměřili na téma zdraví – co našemu tělu prospívá a co mu škodí.
Toto téma sklidilo u děti velký úspěch. Vyzkoušeli jsme si spoustu zajímavých aktivit a dozvěděli plno nových informací!

Samozřejmě na hraní a legrácky je stále spoustu času!

Během měsíce nás navštívila bývala p.uč Anička, předškoláci vyrazili do knihovny, byli jsme na divadelním představení, navštívili jsme domov senioru a oslavili narozeniny! Byl to teda NABITÝ MĚSÍC!!

Poslední březnový týden jsme otevřeli nové téma a to JARNÍ PROBOUZENÍ, jedna z aktivit kterou jsme si vyzkoušeli bylo sázení velikonočního osení do květináčů, teď už jen počkat zda nám něco vyroste.

Děkujeme rodičům za spolupráci, vážíme si toho!